ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film

Ślub w stylu galmour

Jak przygotować ślub i przyjęcie weselne w stylu glamour? Popatrzcie na fotorelację z dnia ślubu Karoliny i Wiktora. Przygotowali się do niego perfekcyjnie. Wszystko było eleganckie, przemyślane. Jednak w styl glamour wkradła się odrobina luzu i spontaniczności, co dodało wszystkiemu osobliwego charakteru.

Dobry humor to podstawa

To był upalny, sierpniowy dzień. Wiktor wraz ze swoim bratem przywitali nas z ogromnymi uśmiechami. Już wiedzieliśmy, że wszystko potoczy się idealnie. Dobre nastawienie, zminimalizowanie stresu to idealny stan na początek takiego dnia.

Następnie czekało nas spotkanie z Panną Młodą – Karoliną. Jej uśmiech i serdeczność chyba jeszcze bardziej przerosły uśmiech Wiktora. Suknia, która od razu rzucała się w oczy, wyeksponowana na manekinie, dała do zrozumienia, że będzie glamour. Subtelne błyskotki, dodatki idealnie do siebie pasowały. Nawet wspaniale wpisały się w wystrój wnętrza. Nie mogło być inaczej, przecież Karolina jest panią architekt i dekoratorką wnętrz. W towarzystwie Panny Młodej i jej rodziny czuliśmy się naprawdę miło i swobodnie. Uśmiech i pozytywne nastawienie potrafi mocno zarażać i zaczarować atmosferę.

Cały ślub i wesele otaczała pozytywna aura. Wszystko to za sprawą Pary Młodej, która cieszyła się tym wielkim dniem. Cały czas byli uśmiechnięci, radośni, biło od nich wielkie ciepło, które roztaczało się dookoła. W organizację wesela włożyli dużo pracy i poświęcili wiele godzin na przygotowania. Styl glamour tylko podkreślił ich błysk i pozytywne nastawienie. Całość zwieńczyła sesja portretowa w Poznaniu, mieście, które jest bardzo bliskie Karolinie i Wiktorowi. Mimo iż sesja ta odbyła się nieco później, pozytywna aura Nowożeńców nie opuściła. To za sprawą ich uśmiechów mogliśmy wejść na dach hotelowej restauracji, a patrol policji na rynku, na ich cześć włączył sygnały świetlne.

Ten ślub i wesele będziemy zawsze miło wspominać. Przede wszystkim za sprawą Karoliny i Wiktora, którzy perfekcyjnie wszystko przygotowali. Wesele w stylu glamour sprawdziło się idealnie.

Dziękujemy też innym ekipom, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować: Biały Dwór, Świat Drinków, Hotel Kolegiacki