ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film

Ślub w pałacu z akcentem folklorystycznym

Krysia i Kuba swój wymarzony ślub zaplanowali w pięknej Sali kolumnowej w pałacu w Pawłowicach. Wiedzieliśmy, że swoje wesele chcą mieć w jaskrawych kolorach, z akcentami folklorystycznymi. Byliśmy ciekawi jak uda im się połączyć takie akcenty z pałacowym wnętrzem. Osobiście uwielbiamy gdy Para Młoda wplata kolory w swoje dodatki i ozdoby.

Spotkaliśmy się u Pary Młodej w mieszkaniu. Najpierw naszą uwagę przykuł samochód na parkingu ozdobiony kolorowymi wstążkami. Już wtedy wiedzieliśmy, że będzie kolorowo. W domu królowały kolorowe kwiaty i dodatki. Młodzi byli uśmiechnięci, przygotowywali się ze spokojem wraz ze swoimi świadkowymi, a my w tym czasie łapaliśmy ciekawe i naturalne kadry.

Sala kolumnowa w pałacu była piękna, przestronna, bardzo elegancka. Okazało się że mocno nasycone kolory kwiatów i wstęg całkiem dobrze się z nią komponują. Goście zaczęli się schodzić, czas umilała muzyka grana na fortepianie i skrzypcach. Wszyscy czekali podekscytowani na nadejście Młodej Pary.

Do Sali pałacowej Para Młoda weszła witana gromkimi oklaskami. Rozpoczęła się ceremonia. Były przemowy, życzenia, zdjęcia z gośćmi w pałacowym wnętrzu. Ślub był piękny i wytworny.

Sala weselna przywitała nas także mocnymi akcentami kolorystycznymi. Naturalne kwiaty, wstążki współgrały z wcześniejszymi dodatkami. Także pierwszy taniec był w klimatach folkowych. Całości dopełniła folkowa kapela, grająca na tradycyjnych instrumentach, która przybyła w trakcie wesela na wspólne, ludowe przyśpiewki. Wszyscy bawili się wyśmienicie.