ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film

Sesja w loftach.

Kasia i Kamil to bardzo pogodne, otwarte i uśmiechnięte osoby. Od razu złapaliśmy z nimi dobry kontakt. Wiedzieliśmy, że w wyborze dekoracji, strojów kierują się klasyką, elegancją i minimalizmem. Bardzo dobrze nam się współpracowało. Cały czas panowała pozytywna atmosfera, wszyscy byli uśmiechnięci, a ukochany pies nie odstępował Kasi na krok podczas przygotowań

Piękna i wzruszająca ceremonia dostarczyła wielu emocji wszystkim gościom. Na Sali były życzenia, uroczysty toast. Po obiedzie wszyscy goście zostali zaproszeni na parkiet. Panna Młoda przebrała sukienkę i zaczął się prawdziwy pokaz tańca. Parkiet iskrzył gdy Młodzi tańczyli walca. Były odważne podnoszenia i piruety. Niespodziewanie muzyka się zmieniła i Para Młoda zatańczyła układ do znanej piosenki z filmu „Dirty Dancing”.

Tak rozpoczął się ogień na parkiecie. Wszyscy wyśmienicie się bawili, było widać, że sprawia im to radość. Cały czas, bez przerwy sala była wypełniona po brzegi.

Sesja zdjęciowa poślubna Kasi i Kamila odbyła się w pięknym apartamencie „Lofty na Pompach” w Lesznie. Klimat tego miejsca oczarował nas wszystkich. Młodzi byli wyluzowani, szczęśliwi, zakochani. Pozowali i zachowywali się niezwykle naturalnie. Efekt możecie zobaczyć w niniejszej galerii.