ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film

Sesja ślubna nad morzem

Z Anią i Dawidem spotkaliśmy się pierwszy raz w dniu ich ślubu. Długo jechaliśmy na północ Polski, cały czas myśląc o tym jakie tradycje ślubne mogą nas zaskoczyć. Chyba jednak najbardziej zaskoczyła nas pogoda. Im bliżej celu dojeżdżaliśmy, tym słońce mocniej świeciło. Przecież w Polsce zawsze słońce najmocniej świeci nad morzem… tym bardziej w lipcu

Przygotowania do ślubu przebiegały w miłej atmosferze. Dawid miał przy sobie dzielnych chłopaków, którzy doradzali i rozładowywali napięcie. U Ani – istny kobiecy świat kosmetyków i bibelotów. Najważniejsze, że cały czas panowała przyjazna atmosfera, mimo lekkiego stresu.

Mały kościółek zaczął wypełniać się gośćmi, Pan Młody już czekał przy ołtarzu – zaczęły się zaślubiny. Ileż było wzruszeń i radości. Po ceremonii, jak to bywa nad morzem, goście ściskali Młodą Parę, składali życzenia, gratulowali. Całości dopełniła szalona zabawa do białego rana. Przez ten cały dzień doświadczyliśmy wielkiej gościnności i otwartości ze strony Pary Młodej i jej rodziny.

Przyszedł czas na poślubną sesję zdjęciową. Nie mogło być inaczej – spotkaliśmy się nad morzem w Gdyni. Wstaliśmy wcześnie rano aby zdążyć na wschód słońca… prawie nam się udało Na szczęście było pusto. Tylko plaża, klify, fale, słońce – wszystko tylko dla nas. Sesja nad morzem udała się cudownie. Młodzi byli naturalni, uśmiechnięci, zakochani. Nie mogło być inaczej w tak magicznym miejscu.