ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film

Sesja plenerowa w dniu ślubu?

Często pytacie nas, czy w dniu Waszego Ślubu można wykonać sesję plenerową i kiedy jest na to najlepszy czas.

Odpowiedź jest prosta: oczywiście że można, a nawet trzeba!

Do takiej sesji plenerowej, jak i do każdego ślubu podchodzimy w sposób indywidualny. Nie potrafimy z góry odpowiedzieć, kiedy można wykonać sesję. Ale mamy na to kilka swoich patentów. Po pierwsze, sesja nie musi trwać godzinę, nie trzeba daleko wyjeżdżać i nie trzeba zostawiać gości na długo. Taką sesję można podzielić na kilka krótkich podejść. Już pierwsza okazja zdarza się przy Waszym pierwszym spotkaniu. Można zaaranżować je w kameralnym miejscu, gdzie będziecie sami i jest to idealny moment aby zobaczyć Wasze prawdziwe emocje. Przy okazji powstanie kilka bardzo dobrych ujęć portretowych.

A może planujecie sesję zdjęciową z Waszymi gośćmi w ogrodzie przy sali weselnej?

Gdy już wszyscy zajmą się rozmową i będą cieszyć się spotkaniem z rodziną i znajomymi, możecie „wymknąć się” na 10 minut nieco dalej w zacisze ogrodu, gdzie znów wykorzystamy dobrze czas na krótką sesję plenerową. Idealny czas jest także wieczorem, gdy już jest ciemno, a na dworze świecą się klimatyczne lampki i cały ogród  dookoła wygląda magicznie.

Jest jeszcze jeden dobry powód dla którego warto wykonać sesję w dniu ślubu.

W tym dniu wyglądacie wyjątkowo i niepowtarzalnie. Emocje, które widać na Waszych twarzach i szczęście, które z Was emanuje roztacza się szeroko dookoła. Bije od Was piękna aura i wtedy zdjęcia są niepowtarzalne. Nawet gdy w innym dniu ubierzecie się w te same stroje, a makijaż będzie niemal identyczny, emocje z dnia ślubu już się nie powtórzą.
Nawet jeśli planujecie taką sesję plenerową w inny dzień, warto i tak przeznaczyć krótką chwilę na to  w dniu Waszego ślubu.

Butonierka i poszetka czyli co z czym w stroju Pana Młodego? Odpowiedź na powyższy temat znajdziesz w naszym kolejnym artykule TU.