Pomysł na ściankę

Pomysł na ściankę

Pomysł na ściankę.

Bardzo ciekawy pomysł na ściankę ślubną pochodzi od Kasi i Rafała. Z naszą parą spotkaliśmy się przed ich ślubem na sesji narzeczeńskiej. Od razu było widać ile energii drzemie w tej parze. Ciągle uśmiechnięci, przytuleni i wpatrzeni w siebie. To było pewne, że praca z nimi w dniu ślubu będzie interesująca.

Przygotowania sali weselnej.

Naszą ciekawość wzbudziła Kasia, która opowiedziała nam ile trudu i wysiłku włożyła w przygotowanie dekoracji sali, a zwłaszcza ścianki ślubnej. Owa ścianka ślubna została zrobiona przez nią własnoręcznie, a cały ten proces trwał kilka miesięcy. Z wielkim zapałem zbierała korki do wina, z różnych źródeł, aby je później poukładać i poprzyklejać. Efekt był zaskakujący, tym bardziej, że ścianka ta idealnie współgrała z rustykalnym stylem sali weselnej. Niestety nie pamiętamy ile tych korków było (a wiemy, że zostały one dokładnie policzone prze Pannę Młodą), ale zgadujemy, że na pewno ponad tysiąc. Niektórzy z zaproszonych gości wiedzieli, że Para Młoda włożyła wiele wysiłku i trudu w dekorację sali. Jednak przed oficjalnym wejściem Pary Młodej na salę weselną nikt nie był w stanie zobaczyć ostatecznego efektu.

Upał, upał, upał…

Ślub Kasi i Rafała odbywał się na początku lata. Było bardzo gorąco. Mały, drewniany kościółek, który swoim klimatem współgrał z wystrojem sali weselnej, nie dawał wcale ochłody. Jednak charyzma Pary Młodej wygrała z nim i wszystkie oczy gości były skupione właśnie na nich. Najpierw pojawił się Pan Młody, który dopiero w kościele zobaczył swoją wybrankę. Następnie błogosławieństwo rodziców, przysięga, konfetti po ceremonii i upragniona, klimatyzowana sala weselna.
Jednak Pierwszy taniec Pary Młodej znów rozgrzał wszystkich gości do czerwoności. Takiej lekkości w tańcu i tylu oryginalnych podnoszeń dawno nie widzieliśmy podczas pierwszego tańca.
Tak już zostało przez całe przyjęcie weselne. Para Młoda zaskakiwała gości na każdym kroku: niekończące się pocałunki, radość z tańca, pizza na weselu, szalone zabawy oczepinowe. Zabawa pod nutę DJ Waldemara Darłaka trwała do późnych godzin nocnych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *