FAQ

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Minimalna ilość zdjęć, którą otrzymacie to 500, jednak niejednokrotnie wychodzimy ponad tę liczbę (zależy od tego ile się dzieje w tym dniu). Odnośnie filmu to otrzymacie teledysk ślubny (do 3 min) oraz film nie dłuższy niż 60min.

Maksymalny termin oddania materiału to 90 dni od naszego ostatniego spotkania (np. sesji plenerowej).

Jeśli nasz dojazd nie przekracza 100km w jedną stronę, jest on w cenie. Jeśli musimy pokonać więcej km wtedy ustalamy koszt indywidualnie, jest to zwrot kosztów paliwa, w niektórych przypadkach koszt noclegu.

Naszym zdaniem najlepszym dniem na wykonanie takiej sesji jest właśnie dzień ślubu, do tego będziemy Was namawiać. Staramy się wtedy „wyciągnąć” Was na 10 min. dwa lub trzy razy (o różnych porach dnia lub nocy). Jeśli jednak sesja odbywa się w dniu innym niż dzień ślubu, wtedy przewidujemy ok 2h.

Zarówno zdjęcia jak i film oddajemy po obróbce, materiałów surowych nie przekazujemy.

Wszystkie nasze aparaty (w tym też te do filmu) posiadają podwójne sloty na karty pamięci, w czasie pracy rejestrują ten sam materiał na 2 kartach jednocześnie. Po powrocie tworzymy co najmniej 3 kopie całego materiału – 2 z nich znajdują się na dyskach, które podłączane są tylko na czas zgrania danych.

Gdy już ostatecznie zdecydujecie się na nas, podpisujemy stosowną umowę.

Przy podpisaniu umowy pobieramy zadatek 200zł, następnie połowę kwoty do dnia ślubu (najlepiej przelewem na konto). Resztę kwoty regulujecie przy odbiorze gotowego materiału.

Zasadniczo podejmujemy się tylko zleceń na zdjęcia i film (w pakiecie). Jeśli jednak znamy „drugą” ekipę, którą chcecie zatrudnić i wiemy, że współpraca z nimi przebiegnie bez „rozpychania się na łokcie”, wtedy jesteśmy gotowi takie zlecenie dla Was zrealizować.