ZMYSŁOWY ŚLUB | fotografia ślubna i film

FAQ

Szybkie pytania, szybkie odpowiedzi

Poniżej umieściliśmy listę najczęściej zadawanych nam pytań.

Jeśli nie ma tam odpowiedzi na pytanie, które Cię nurtuje, śmiało dzwoń lub pisz, chętnie na nie odpowiemy.

Chcesz zobaczyć więcej materiałów, które zrealizowaliśmy? Odwiedź nasz profil na Facebook’u, tam na bieżąco umieszczamy nasze prace.  Jeśli jesteś zwolennikiem Instagram’a, tam również nas znajdziesz.

ile zdjęć oraz jak długi film otrzymamy?

Minimalna ilość zdjęć, którą otrzymacie to 500, jednak niejednokrotnie wychodzimy ponad tę liczbę (zależy od tego ile się dzieje w tym dniu). Odnośnie filmu to otrzymacie teledysk ślubny (do 3 min) oraz film nie dłuższy niż 60min.

CZY POSIADACIE ZAŚWIADCZENIE Z KURII ZEZWALAJCE NA PRACĘ PODCZAS CEREMONII ŚLUBNEJ W KOŚCIELE?

Tak, posiadamy wymagane zaświadczenie.

JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ ZA GOTOWYM MATERIAŁEM?

Maksymalny termin oddania materiału to 90 dni od naszego ostatniego spotkania (np. sesji plenerowej).

JAKIE SĄ KOSZTY DOJAZDU?

Jeśli nasz dojazd nie przekracza 100km, jest on w cenie. Jeśli musimy pokonać więcej km wtedy rozliczamy się wg tzw. „kilometrówki”, którą ustalamy indywidualnie.

JAK DŁUGO TRWA SESJA PLENEROWA, KIEDY JĄ WYKONUJECIE?

Naszym zdaniem najlepszym dniem na wykonanie takiej sesji jest właśnie dzień ślubu, do tego będziemy Was namawiać. Staramy się wtedy „wyciągnąć” Was na 10 min. dwa lub trzy razy (o różnych porach dnia lub nocy). Jeśli jednak sesja odbywa się w dniu innym niż dzień ślubu, wtedy przewidujemy max. 2h.

JAK ZABEZPIECZACIE SIĘ NA WYPADEK UTRATY DANYCH?

Wszystkie nasze aparaty (w tym też te do filmu) posiadają podwójne sloty na karty pamięci, w czasie pracy rejestrują ten sam materiał na 2 kartach jednocześnie. Po powrocie tworzymy co najmniej 3 kopie całego materiału – 2 z nich znajdują się na dyskach, które podłączane są tylko na czas zgrania danych, poza tym spoczywają w bezpiecznym miejscu z dala od prądu.

JAK SIĘ JUŻ ZDECYDUJEMY NA WASZE USŁUGI, JAK WYGLĄDA OSTATECZNA REZERWACJA TERMINU?

Gdy już ostatecznie zdecydujecie się na nas, podpisujemy stosowną umowę.

CZY MOŻEMY OTRZTMAĆ MATERIAŁY SUROWE?

Zarówno zdjęcia jak i film oddajemy po obróbce, materiałów surowych nie przekazujemy.

KIEDY SIĘ ROZLICZAMY?

Przy podpisaniu umowy pobieramy zadatek 200zł, następnie połowę kwoty do dnia ślubu (najlepiej przelewem na konto). Resztę kwoty regulujecie przy odbiorze gotowego materiału.

CZY MOŻECIE WYKONAĆ DLA NAS TYLKO ZDJĘCIA LUB TYLKO FILM?

Zasadniczo podejmujemy się tylko zleceń na zdjęcia i film (w pakiecie). Jeśli jednak znamy „drugą” ekipę, którą chcecie zatrudnić i wiemy, że współpraca z nimi przebiegnie bez „rozpychania się na łokcie”, wtedy jesteśmy gotowi takie zlecenie dla Was zrealizować.